Подругу Нємцова зі свідка зробили бранкою

Вікна-Новини

Ганну Дурицьку, головного свідка у вбивстві Нємцова, й досі не випускають із Росії. Вже третій день дівчину тягають на допити і тримають фактично під домашнім арештом. А тепер російські слідчі хочуть перевірити українку ще й на детекторі брехні.

Щоправда Дурицька разом із адвокатом уже відмовилися свідчити на поліграфі, бо підстав сумніватися в її чесності немає. У Москві дівчину тримають у приватній квартирі і охороняють цілодобово. Звідти возять на допити до слідчого комітету по кілька разів на день. Самостійно дівчині не дозволяють навіть вийти надвір.

На якій підставі Дурцицьку досі не відпускають – російська сторона не пояснює. А в українському консульстві вже заявили, що дівчину в Москві тримають незаконно. Мати Дурицької у відчаї, каже – на доньку чинять постійний психологічний тиск.

«Їй говорять що не мають права її затримувати, самі визнають поліцейські, але не відпускають. Я хочу звернутись до Президента, до МЗС, будь ласка, допоможіть забрати мою дитину з Росії. Тому що вони утримують її неправомірно. Вона не підозрювана, вона свідок. Я дуже боюся щоб моя дитина не стала жертвою,»- просить мати Інна Дурицька.