Русские танки едут к восточным границам Украины

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Російська військова техніка суне до східних кордонів України. За словами офіційного Кремля — там розпочинаються навчання.

Пост «Ізварине» працює у штатному режимі. Скупчення транспорту нема, паніки теж. Громадяни хто пішки, а хто на колесах без клопоту перетинають кордон в обидва боки. Аж раптом у небі з’являються два бойових гвинтокрили.

Прикордонники зідхають із полегшенням — на бортах українські кольори. Вони патрулюють кордон із повітря. Кажуть, літати стали відучора. Після того, як в Інтернет потрапило відео. На ньому колони російських військовиків у Новошахтинську, буцімто наближаються впритул до українського кордону. Факт тривожний та на наших зелених беретів він не вплинув. Окопів останні не копають, хоча й далі служать у посиленому режимі.

«Постійно здійснюється посилений прикордонний контроль аби не допустити сепаратистсько та радикально настроєних громадян, які перетинають державний кордон через пункт пропуску на територію України», — каже Дмитро Головатий, заступник керівника прикордонного перепускного пункту «Ізварине».

На іншій ділянці російсько-українського кордону, від якого до Новошахтинська десять кілометрів, вчора бачили колони російської військової техніки, втім люди, які прибувають з того боку кордону, переконують, ніяких танків там не бачили.

Прикордонники кажуть, заспокоюватися ще не час, адже якщо танків і не видно, це не означає, що їх нема.