Русские журналисты сделали мужчину «героем на два фронта»

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Російські журналісти спалилися на ввесь світ. У сюжетах телеканалів НТВ та Росія — той самий чоловік — виявляється одночасно й українським радикалом, і постраждалим від їхніх рук.

«Это Андрей Петхов. Несколько дней назад прилетел из Германии на Украину с деньгами для организации вооруженной группы».

Так розпочинають свій матеріал журналісти НТВ. Кажуть, цей чоловік привіз Правому секторові з Німеччини 500 тисяч євро. А сам мав стати інструктором із бойових дій для членів організації.

«Я привез денег для Майдана, для лагеря, своих личных денег. Я купил 50 комплектов обмундирования. Я представляю организацию, но не хочу сейчас об этом говорить».

Далі вже сюжет телеканалу Росія.

«7 апреля он пришел на мирный протест в Николаеве сказать, что недоволен новой властью, но неожиданно нагрянули радикалы, которые устроили настоящую бойню».

Те саме лікарняне ліжко, той самий Андрій Петхов у тому самому спортивному костюмі. Але тут він уже жертва Правого сектору. Розповідає, як українська влада на автобусах до міста звозила радикалів, і як жорстоко ті його били.

«Он мне в лицо говорит, я тебя убью, и снимает георгиевскую ленту. И я говорю, стреляй. А тут девчонки побежали и бац его с ноги, и он повалился».