Народный милиционер, выдвинутый сепаратистами, разогнал их силой слова

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Українські силовики підсунули луганським сепаратистам народного міліціонера. Як тільки на початку тижня ті висунули його кандидатуру, офіційний Київ призначив його офіційно. Вже наступного дня генерал-лейтенант за допомогою російської лексики, матюків, повиганяв сепаратистів із захоплених будівель.

Анатолія Науменка офіційний Київ призначає саме його керівником міліції області. Свій для народу — одразу показав, як діють справжні вірні присязі офіцери — взяв автомата до рук і сам зайшов до захопленої сепаратистами будівлі ОДА. Там генерал-лейтенант просто нагнув бандитам матюків і показав напрямок, в якому вони мають покинути захоплені будівлі. Про це пишуть блогери, які особисто знають пана Науменка.

Зі стрічок новин зрозуміло — лайка одинокого генерала виявилася страшною зброєю. Без опору, тихесенько сепаратисти вже звільнили обласну прокуратуру. Також покинули міську раду. Так повідомляє прес-служба ГУ МВС у Луганській області.

За фактом захоплення будівель почали карне провадження. А ще сьогодні сепаратисти-терористи полишили й Луганську обласну телерадіокомпанію. Раніше там вимкнули українські канали й увімкнули російські.

Сьогодні і в Алчевську замайорів національний стяг України на будівлі міськради. Його почепили місцеві патріоти, коли дізналися, що сепаратисти планували тут повісити прапор неіснуючої Луганської республіки й випередили їх.

«2 мая снова поднят украинский флаг группой алчевських патриотов. Потому что у нас Украина, Донбасс — это Украина, Украина єдина, неділима».