Сумнівний мітинг: проплачений марш білих хустинок?

Вікна-Новини

Зранку у середмісті Києва відбувся так званий мітинг білих хустинок. Публіка тут зібралася зовсім різна – школярі, студенти, пенсіонери, які незадоволені владою і вимагають негайних змін. Водночас, з різних джерел з’являється інформація, що цей мітинг – проплачений.

Натовп збирається на Басарабці і колоною рушає на Хрещатик. ПостОявши біля КМДА, люди прямують під Кабмін. Кілька молодиків одягають балаклави білого кольору. Чому зібралися – в кожного своє пояснення. Мовляв, просто гуляли, побачили мітинг і вирішили долучитися. Молодь ховається від камер.

Згідно з записом радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка у фейсбуці ще до початку акції – за всю цю демонстрацію сплатили. І нібито вартість одного активіста – 100-150 гривень. Основна мета дійства, на думку Геращенка, вдати масове невдоволення владою.

По обіді мітинг завершився, і основна маса людей розійшлася, проте не вся. Мітингарі скупкувалися невеликими гуртами і чогось чекають у Маріїнському парку.

Мітингарі ще довго не йшли з парку, мабуть чекали, поки підуть журналісти. Адже щойно кореспонденти спитали про винагороду, вони одразу розбігалися.

Так званий марш білих хусточок у Києві відбувається не вперше: це вже третій мітинг. До цього мітингарі збиралися в січні та лютому, і щораз ці демонстрації активно висвітлювали російські пропагандистські канали.