Турчинов назвал фарсом «референдум» на Донбассе

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Олександр Турчинов назвав псевдореферендум фарсом. І каже, за даними МВС, частка людей, яка брала участь в Донецькій області — заледве 32 %, в Луганській взагалі 24%. А в багатьох містах — такий псевдореферендум взагалі не проводився.

Такі цифри він сьогодні озвучив на погоджувальній раді перед головами всіх фракцій і комітетів, і закликав до круглого столу із представниками сходу.

«Ми плануємо таку розмову провести вже в середу о 16-й годину, тут в парламенті, на круглому столі, куди ми запрошуємо представників місцевого самоврядуванні Донецької, Луганської області, представників наукової інтелігенції, діячів культури, людей, які дійсно мають авторитет і повагу і в Донецькій, і в Луганській області. Щоб ми мали можливість говорити з тими, хто готовий до розмови, у кого руки не запачкані кров’ю. Той фарс, який сепаратисти називають референдумом, є нічим іншим як просто пропагандиське прикриття. Цей фарс може нести тільки один наслідок — це кримінальна відповідальність для його організаторів», — сказав Олександр Турчинов, голова Верховної ради, в.о. президента України.