В Херсоне сняли с поезда 36 сепаратистов

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Провокаторів з Криму не випустили. У Херсоні перетрусили потяг!

Прикордонники полювали на аксьонівських бійців, що збиралися просочитися через кордон. Потяг Сімферополь-Одеса на залізничній станції протримали понад дві години — тривав обшук та перевірка документів. В результаті, 36 чоловіків зняли. Вони зізнались — їхали на погроми в Одесу.

«Вчора на Херсонському залізничному вокзалі відбулася спецоперація по затриманню диверсантів. В результаті, з потягу Сімферополь-Одеса близько 23 години було знято та депортовано назад до Криму 36 осіб. Я вдячний силовикам та самообороні за чітко виконану роботу, злагодженість у діях та взаєморозуміння. А всім, хто налаштований на розкол України, я хотів би нагадати, що в Херсоні всі здорові сили будуть боронити цілісність та єдність нашої держави», — повідомив в.о. голови Херсона Володимир Миколаєнко.

Кордон після цього взяли на замок. Тимчасово закрили усі морські пункти та переправи у Севастополі, Чорноморську, Євпаторії, Ялті, Феодосії та Керчі. А також пункти повітряного пропуску: аеропорти в Севастополі, Сімферополі, Керчі, Джанкої, Саках, Качі та Гвардійському.