В Николаеве подожгли отделение «ПриватБанка»

Вікна-Новини

Вікна 18:00

У Миколаєві вночі невідомі підпалили один із відділків «ПриватБанку».

Вщент вигоріли фасад офісу та банкомат. Ба, більше — полум’я перекинулося й на балкони, що розташовані над фінустановою. Обійшлося без постраждалих. Правоохоронці порушили кримінальну справу. Міліціонери розглядають версію зумисного підпалу.

«В настоящее время данный факт внесён в единый реестр досудебных расследований -повреждение имущества путём поджога. Сейчас сотрудники милиции собирают материалы, устанавливают обстоятельства, возможных свидетелей происшествия и так же устанавливают, есть ли записи камер наблюдения «ПриватБанка», которые помогут в дальнейшем установить лиц, причастных к совершению данного преступления», — повідомила речниця Миколаївського міськуправління міліції Тетяна Лисецька.

Відділок нині не працює. Працівники ліквідовують наслідки пожежі. А керівництво ПриватБанку оголосило винагороду 50 тисяч гривень тому, хто допоможе знайти зловмисників.

Тим часом, на Донбасі філії «ПриватБанку» вирішили взагалі зупинити роботу, доки все стабілізується. У головному офісі «Вікнам» пояснили — бояться за життя і здоров’я працівників і клієнтів.

На Луганщині та Донеччині також зупинено роботу інкасаторів, не приймають платежів у терміналах самообслуговування. Проте власників банківських рахунків просять не хвилюватися. Та проводити операції через Інтернет.

«Все безналичные операции работают, деньги можно получить в любом другом банкомате, а можно платить карточкой в магазинах. мы советуем клиентам более активно пользоваться Интернет банкингом, когда можно любую операцию сделать, не выходя из дома», — відповів речник ЗАТ КБ «ПриватБанк» Олег Серга.

Банкири обіцяють — відсотки на депозитні рахунки нараховуватимуть у звичному режимі. Пенсіонери зможуть отримувати пенсію в банкоматах банків-партнерів. Проте для проведення інших готівкових операцій — клієнтів запрошують у відділки, розташовані за межами Донбасу.