В столице 9-го мая планируется более 100 тысяч демонстрантов

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Не ветерани йтимуть до людей, а люди до них. У столиці 9-го травня стареньких збиратимуть та вшановуватимуть переважно в районах міста, а також біля музею Великої Вітчизняної війни.

У центрі Києва свято собі влаштовують політики. Про ходу вже заявили Партія Регіонів, Компартія та Загальновійськова спілка. Загальна кількість — понад 100 тисяч демонстрантів. Їхні маршрути перетинатимуться. Колони охоронятиме міліція та самооборона Майдану.

Остаточно символіка — ще не затверджена, однак КМДА радить не маніпулювати із кольорами, бо такі спроби будуть розцінювати, як провокації, аж до заборони заходу.

«Ми маємо інформацію, що жодна з них не буде використовувати триколор, всі відкинули триколор, регіонали говорять про бант української та російської символіки.
Використання стрічки буде, а в нас є інформація, що посольство отримало, ми розуміємо, що вони будуть використовувати це для створення картинки телевізійної та провокацій, тому ми цьому запобігаємо»,
— повідомив голова КМДА Володимир Бондаренко.

Міліція та СБУ працюватиме в посиленому режимі — контролюватиме в’їзди в місто, готелі, адмінбудівлі, підприємства та мости. І все, аби уникнути провокацій і ввезення зброї. У той же час задля гарантії спокою від заходів відхрестилися праві організації.

Киян та гостей міста Київська влада навпаки запрошує прийти традиційно покласти квіти та подивитися надвечір святковий феєрверк.