Вісті з передової: побоювання повномасштабного нападу

Вікна-Новини

Бойовики активізувалися, б’ють по донецькому напрямку з важкої артилерії. За ніч 12 разів порушували перемир’я: бої точилися біля Широкиного, Горлівки та Авдіївки. Між тим, у планах бойовиків – повно-масштабний наступ по всій лінії фронту.

Терористи з мінометів і гранатометів обстрілюють Авдіївку, Опитне та Піски. Для цього використовують великокаліберні міномети та важку артилерію. Нагадаємо, її згідно з мінськими домовленостями вони мали б відвести її від лінії розмежування.

Неспокійно й на Маріупільському напрямку, а саме в селищі Широкиному. Там учора мало не до півночі тривали запеклі стрілецькі бої.

«До пізньої ночі терористи безуспішно штурмували позиції українських військовослужбовців. Агресивні дії незаконних збройних формувань з застосуванням мінометів і важкої артилерії свідчать про наміри терористів продовжувати бойові дії та не допустити мирного врегулювання конфлікту на Донбасі,»- каже речник АТО Анатолій Стельмах.

Терористи перекидають важку техніку ближче до лінії зіткнення, і серед військовиків, і в мережі кажуть про те, що бойовики готуються після 10 березня в наступ. Головні побоювання зосереджено на маріупільському напрямку.

Терористи й далі руйнують інфраструктуру Донбасу, обстрілюють шахти, нищать електролінії, висаджують мости, аби потім це видати за вчинки українських силовиків.

Водночас у лавах терористів так званої ЛНР і далі чвари. На командира бригади Прізрак Мозгового, яку самопроголошене керівництво ЛНР хотіло розформувати, скоєно замах. Машина вибухнула, сам він залишився живим.

Про розкол між терористами свідчить і опитування людей на вулицях окупованих районів Луганщини. Проводять його в Перевальську козачки Козицина, і люди їм скаржаться, як тяжко живеться під головуванням самопроголошеного Плотницького, особливо про його ініціативу щодо впровадження трудо-днів.