Вісті з передової: солдати далі відводять важку техніку

Вікна-Новини

Українська армія продовжує відведення важкої артилерії від лінії розмежування. Але після кількох днів відносного спокою на Сході знову гинуть бійці.

За останню добу в зоні АТО загинуло 3-є українських солдатів, ще 5-ро поранено. Незважаючи на режим тиші, бойовики й далі здійснюють поодинокі обстріли українських позицій.

«Терористи 16 разів порушували режим тиші у донецькому аеропорті. Під мінометний вогонь тричі попало Піски та Грогрівка, один раз Березове. За оперативним даними наші війська обстрілюють непідконтрольні банд формування,»- повідомляє речник АТО Анатолій Стельмах.

Разом із тим терористи і далі демонструють, як відводять важку техніку від лінії розмежування. Щоправда, українські силовики констатують – це не відведення, а маневри. Річ у тім, що терористам постійно надходить щораз нова техніка.

«У місто Брянка прийшла колона зі 100 одиниць техніки, також колона РЗСО Град та іншої техніки загальної кількості 100 одиниць пішла у сторону Маріуполя. Через залізничну станцію Іловайськ продовжується прибуття потягів з РФ з військовою технікою, боєприпасами та паливно-мастильними матеріалами,»- заявляє Андрій Лисенко.

Україна ж виконує мінські домовленості, і уже другу добу забирає техніку від передової.