В Харькове второй день судят 65 задержанных во время зачистки обладминистрации

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Усі, як один, сепаратистами себе не вважають, зброї до рук не брали, займистих пляшок не кидали і взагалі до захоплення облдержадміністрації не причетні. Лише за дивним збігом обставин масово запізнилися на останній поїзд метро, вирішили заночувати в приміщені ОДА і стали жертвами спецоперації правоохоронців.

У Харкові триває суд над затриманими чоловіками, яким закидають участь у масових безладах. Нагадаємо, в ніч проти понеділка, коли люди з георгіївськими стрічками вдерлися до ОДА, тяжких поранень зазнали кілька правоохоронців. Під час спецоперації силовики затримали 65 осіб. Родичі та друзі заґратованих уже добу чатують біля суду й вимагають негайного звільнення всіх підсудних.

Нечисленний натовп називає затриманих героями і запевняє, що всі вони потрапили всередину ОДА випадково, одні зайшли з цікавості, інші переночувати, бо проґавили транспорт.

Сьогодні судді вирішували, чи варто відпускати затриманих під домашній арешт. Рішення ухвалили щодо трьох десятків чоловіків. Присудили тримання під вартою на 2 місяці. Заставу, 150 тисяч гривень, знайшли друзі лише одного з затриманих. У прокуратурі ж наголошують: організаторів масових безладів досі не визначили. Тож не відкидають нових арештів.

«На территории трех областей проводится широкомасштабная операция, всеми правоохранительными органами, естественно, в ходе этих отработок проверяются все лица, которые, возможно, были причастны к событиям, которые произошли в городе Харькове», — повідомив Олександр Шевченко, в.о. керівника управління облпрокуратури.