21-летний солдат, выполняя боевое задание в Мариуполе, погиб от пули террористов

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Він пішов до армії, після мріяв стати священиком. Та не судилось. На Прикарпатті поховали 21-річного Богдана Шлемкевича. Хлопець виконував бойове завдання в гарячій точці — у Маріуполі, але повернувся додому у труні. Богдан загинув від кулі терористів. Вдома його так чекали мати й наречена.

Богдан Шлемкевич рік як не був удома, а в його кімнаті всі речі так і лежать недоторкані. 21-річний хлопець з власного бажання пішов служити до армії. Термін його строкової служби сплив ще у березні. Тоді, його сестра навіть передала до частини цивільний одяг, аби демобілізований Богдан у ньому повернувся додому. Проте через російську агресію службу подовжили.

До призову хлопець скінчив духовну семінарію. Після служби мріяв стати священиком. Проте, його, зразкового солдата, у складі Національної гвардії відрядили на Схід. Рідні до останнього не знали, де хлопець. Коли розпочалась антитерористична операція, Богдан зізнався: він у Маріуполі. Тоді, за кілька годин до смерті, юнак зателефонував додому.

«Він каже: Таня, мені так погано, я голодний, я так їсти хочу. Каже, бронежилет в мене в’ївся в шкіру, спимо в них, каже (плаче). Я так хочу додому, але потім такий — мені вже все одно», — розповідає Тетяна Шарабуряк, сестра загиблого Богдана Шлемкевича.

Вдома на Богдана чекала наречена. А ще він дуже хотів побачити маму, яка чи не пів його життя була за кордоном на заробітках. Сьогодні вона вперше за кілька років бачить сина.

У Маріуполі Богдан Шлемкевич із іншими гвардійцями охороняв будівлю управління МВС. Зненацька в хлопців почали стріляти. В Богдана влучили тричі — він загинув одразу.

«Він загинув, як настоящий герой. Він стояв на охороні будівлі МВС. І якраз, коли проходила зміна прийшли агресивно-настроєні люди. І з натовпу, вибігли озброєні вояки, відкрили вогонь і так був поранений він та решта товаришів», — повідомив керівник кінологічної служби Сергій Кендич.

У лікарні із вогнепальними пораненнями досі перебувають 4 товариші Богдана, яким вдалося вижити тієї ночі. Решта нині прощаються.

Його ховають з усіма почестями. Прощається із Богданом усе село.