Зустріч з ОБСЄ: в Україні пройдуть чесні вибори

Вікна-Новини

Україна не допустить нелегітимних виборів, які оголосили самопроголошені ДНР та ЛНР. Донеччина та Луганщина мають брати участь у політичному процесі шляхом проведення виборів місцевої влади.

Так заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на зустрічі зі своїм німецьким колегою Франком-Вальтером Штанмаєром.

Головний німецький дипломат також пообіцяв відрядити на Донбас вояків Бундесверу для охорони спостерігачів ОБСЄ.

“До політичного врегулювання на українському Сході ще далеко. Ми запропонували допомогу. І вже презентували своє пропонування ОБСЄ,”- заявив міністр акордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

Німецьке військо не ступлять на українську землю, доки цього не підтримають український парламент і держави ОБСЄ. Задля безпеки спостерігачів Німеччина та Франція також готові надати безпілотники, які водночас стежитимуть за дотриманням режиму припинення вогню

“Я вважаю надання допомоги Німеччиною і Францією важливим внеском у справу припинення вогню. Ми готові забезпечити ефективний захист місії наших партнерів в Україні,”- повідомляє міністр закордонних справ України Павло Клімкін.