Випуск від 06.10.2017 (18:00)

Вікна-Новини

У сесійну залу пронесли і кинули димову шашку. Все через законопроект про реінтеграцію Донбасу. Від самого ранку трибуну обступили представники БПП, аби не дати зробити цього Самопомочі, яка напередодні у такий спосіб провалила голосування за Президентський законопроект.

На голосування у Верховній Раді вже відреагував Петро Порошенко. Президент переконаний — ухвалення цих законів допоможе повернути окуповані частини Луганщини та Донеччини, розширить можливості Збройних Сил на сході України та дасть західним партнерам сигнал, що ми не відмовляємось від Донбасу.

У штабі АТО за останню добу зафіксували 24 збройні провокації. Найбільше террористи обстрілювали Донецький напрямок. Обійшлося без загиблих и поранених.

Більше половини українців готові захищати державу зі зброєю в руках. Такі дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив про арешт майна колишнього Міністра доходів і зборів Олександра Клименка та його оточення.

Депутати міської ради Миколаїва майже одностайно оголосили недовіру очільнику міста Олександру Синкевичу та відправили його у відставку.

Штормова ніч на заході України — сотні звалених дерев, зірваних дахів та повалених стовпів електромереж. Найбільше постраждали Львівщина, там знеструмлено понад 200 населених пунктів.

В Україну ураган прийшов із Північної Європи — це відгомін потужного буревію Ксавєр. У Німеччині через нього семеро загиблих, у Польщі ще двоє.

У Росії на переїзді потяг урізався в автобус. За даними слідчого комітету загинуло шістнадцятеро людей.

Поруч із приватним сектором у якому проживають люди з’явився забудовник. Спершу родині пропонували гроші, а коли вони відмовилися — почали виживати.

Струмінь води заввишки шість поверхів побачили вранці мешканці одного із спальних районів Харкова — там прорвало трубу із холодною водою.

Нобелівську премію миру здобула громадська організація, що бореться за знищення ядерної зброї.

Конституційний суд Іспанії заблокував роботу Каталонського Парламенту. У понеділок той мав оголосити незалежність регіону від Іспанії.

Про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 05.10.2017 (22:00)