Випуск від 08.08.2017 (18:00)

Вікна-Новини

У районах Авдіївки та шахті Бутівці, що на Донецькому напрямку всю ніч точився запеклий бій. Терористи били по позиціях українських вояків всеможливим арсеналом. Деталі дізнавайтесь у прямому включенні.

У Дніпрівській лікарні Мечникова провели унікальну операцію — хірурги витягли кілька металевих уламків із серця пораненого 39-річного кулеметника. Чоловік ще у реанімації та вже рветься на передову. Більше інформації у випуску.

На День Незалежності по Хрещатику разом із українськими воїнами крокуватимуть солдати НАТО. Як проходить репетиція — дивіться у випуску.

У Криму російські силовики схопили літнього кримського-тараського активіста-інваліда за самотній пікет.

Путін на вежі Трампа. У Нью-Йорку влаштували акцію з метою привернути увагу до втручання Росії в американські вибори.

Журналіст Інна Жмут бореться із рідкісною формою раку, лікувати яку в Україні не в змозі. Колеги та близькі вже зібрали частину грошей, та цього замало. Сьогодні в Інни день народження.

В Івано-Франківську 62-річна вчителька малювання знайшла на вулиці портмоне із чималою сумою і все до копійки повернула власникові.

На Київщині пара дачників знайшли у себе на городі невідому істоту, яка поїдала кабачки та огірки. Хто цей звір дізнавайтесь у випуску.

Про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 07.08.2017 (18:00)