Випуск від 09.10.2017 (18:00)

Вікна-Новини

На Харківщині жінка придбала в кредит телевізор, сплачувала справно, вчасно погасила всю заборгованість. Відтоді минуло дванадцять років як раптом жінка отримала судовий позов — невідомо звідки перед банком у неї з’явився величезний борг.

За минулу добу окупанти 26 разів порушували режим тиші, українським військовим доводилось 19 відкривати вогонь у відповідь. На щастя втрат за цю добу серед наших немає. Детальніше дивіться у прямому включенні.

Каталонія готується до проголошення незалежності. Про відокремлення від Іспанії вже завтра може заявити Парламент Каталонії. Тим часом у Барселоні тривають багатотисячні мітинги, але вже за єдність з Іспанією.

У Кривому Розі розпочався судовий процес над подружжям Кудрявцевих, яких підозрюють у нарузі над тілом названої доньки Аміни. Ще на початку літа батьки повідомили у поліцію про зникнення шестирічної дівчинки, пошуки тривали кілька днів та пізніше з’ясувалось — батьки спалили тіло мертвої Аміни.

Віталій Дейнега дістав поранення в бою — у нього була відірвана рука та сильна контузія. Лікарі думали ампутувати йому кінцівки, але зберегти кінцівку допомогли німецькі колеги. Три місяці він був у Германії на лікуванні, а тепер повернувся додому майже зцілений.

Сергій Торчинський, який першим здобув медаль на міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених” одружився. Як вітали молодят журналісти “Вікон” — дивіться у випуску.

Про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 06.10.2017 (22:00)