Випуск від 10.08.2017 (18:00)

Вікна-Новини

На Рівненьщині мати двох дітей, народила третього та покинула його у вигрібній ямі помирати. Що загрожує горе-матері дивіться у випуску.

У суді по справі Януковича слухали Путіна, російських депутатів та дипломатів.

Чергове загострення в зоні АТО. Хоч ворог і б’є менше, проте сильніше та щораз частіше застосовує заборонені Мінськом великі калібри. Детальніше дивіться у випуску.

У селищі Велика Знам’яка просто на подвр’ї свого будинку, від вибуху постраждав 7-річних хлопчик. Батьки намагалися врятувати сина, проте він не дожив до лікарні. Як сталася трагедія дізнавайтесь у випуску.

На Київщині жінку 16 років змушували до фізичної праці люди, яких вона вважала за друзів. Всі ці роки вона жила в нелюдських умовах, її били та годували недоїдками.

Більше 130 тонн харчів за 3 роки відправив до зони АТО гуманітарний штаб Рената Ахметова.

Іспанці проти туристів. Хвиля протестів проти відпочивальників прокотилася Барселоною, Майоркою та Більбао. У чому місцеві звинувачають туристів — дивіться у випуску.

У Львові стартує міжнародний музичний фестиваль. Улюблені класичні твори, звучання органа, скрипки та виконавці з різних країн — все це вже з неділі чекає на слухачів.

Про ці та інші новини дивіться у випуску.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 09.08.2017 (22:00)