Випуск від 13.06.2017 (22:00)

Вікна-Новини

Сьогодні у Вікна-Новини:

Вибух у маршрутці. У столиці в автобусі постраждало п’ятеро людей через бак із охолоджувальною рідиною – він вибухнув просто в салоні. Одні жінка в реанімації. Поліція розробляє кримінальне провадження.

Останні зведення. Після нічних обстрілів, у день на сході відносне затишшя – лише 16 ворожих атак. Загиблих на сьогодення нема, один боєць зазнав поранень.

Завершити АТО і по-новому захищатися від війни на Донбасі – заявляє секретар РНБО Олександр Турчинов. Формат себе вичерпав, тому його слід змінити на такий, що допоможе остаточно звільнити Донбас.

Допомогти рятівниці. Двох вояків доправили до Дніпра з ураженнями обличчя, очей і струсом мозку. Туди ж потрапила і відома госпітальєрка Лариса Горбаченко, а нині медсестра 66 військового шпиталю. Вона врятувала життя не одній сотні бійців, але нині сама потребує допомоги.

Герой України. Петро Порошенко посмертно надав звання Героя України Михайлові Жизневському – білорусу, який був активістом Майдану і одним з перших загинув під час революції. Почесну нагороду Президент України вручив його батькам. Найвищу нагороду України вперше надали іноземцеві.

Виховательський скандал. У Чернівцях у дитсадку 5-річний хлопчик дістав ляпасу від виховательки зі стажем. Відео інциденту виклала у мережу її колега.

Ці та інші важливі новини у випуску Вікна-Новини від 13.06.2017 (22:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 13.06.2017 (18:00)