Випуск від 14.06.2017 (22:00)

Вікна-Новини

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 14.06.2017 (18:00)

Сьогодні у Вікна-Новини:

Зупинити ботулізм. 9 смерть від ботулізму і це за два місяці. Напередодні в Одесі помер 52-річній чоловік, який поїв в’яленої риби. І хоча сиворотку йому вкололи, на жаль, звернувся він занадто пізно. Про те, як ботулізм шириться країною і як його можна зупинити – дивіться у сюжеті.

Нові санкції. Сенат США проголосував за розширення санкцій проти Росії. Сенатори ухвалили закон, щодо протидії російському впливу в Європі та Євразії протягом 2017 року. Це не лише означає, що санкції проти Кремля стануть жорсткішими, це ще й ускладнить їх зняття. Трамп самотужки вже цього зробити не зможе.

Чемпіонат на кістках. Нові закиди у бік Росії, через які у неї можуть відібрати Чемпіонат світу з футболу 2018. Правозахисники із впливової організації по захисту прав людини заявляють, що будівельники які зводять футбольні об’єкти працюють у нелюдських умовах, майже як раби. За цей час 17 людей загинули на будівництві.

Дивіться також у випуску Вікна-Новини від 14.06.2017 (22:00)

Лондонське пекло. У Лондоні вночі зайнявся 27-поверховий житловий будинок.

Прикордонний хук. В Україну не пустили 9 громадян Росії, частину російської делегації, яка приїхала до Харкова.

Втрати на фронті. Становище у зоні АТО залишається напруженим. За останню добу через обстріли ворога один боєць загинув, семеро зазнали поранень.