Випуск від 17.05.2017 (22:00)

Вікна-Новини

Сьогодні у Вікнах: Цей день настав! У Європарламенті підписали законодавчий акт, яким запроваджено безвізовий режим для громадян України. Під документом свої підписи поставили президент європейського парламенту Анто́ніо Таяні і міністр внутрішніх справ і безпеки Мальти, що зараз головує у раді ЄС Кармела Абела. На церемонії був присутній президент України Петро Порошенко. Безвіз запрацює вже через 20 днів, а саме від 11 червня.

Інтернетний резонанс. Заборона російських ресурсів — безпека чи утиски?
Указ президента Петра Порошенко про заборону російських соцмереж викликав бурхливу реакцію у світі. Одні організації кажуть що це утиски свободи слова інші — навпаки кажуть це виняткове питання безпеки країни яка вже три роки перебуває у стані війни. Указ сьогодні набрав чинності однак поки всі російські сайти працюють як і працювали. За один день заблокувати доступ до них неможливо. Українська інтернет-асоціація офіційно звернулася до влади із проханням роз’яснити як це зробити.

Повернутись у рідне село на Харківщині для того, щоб змінити усе на краще, та ці зміни не завжди зрозумілі для земляків. Вона покинула життя у комфортних Нідерландах аби облаштувати свою маленьку Європу в українському селі. Героїня сьогоднішньої серії циклу «Ґазда» голова селищної ради Ганна Геращенко. Керує одразу п’ятьма селищними пунктами, вчить місцевих берегти природу і не смітити, а ще на взірець Нідерландів приділяє увагу дитячому розвиткові, от тільки за півтора року свого головування жінка і досі для багатьох є чужинкою. Про намагання змінити старі звички і запровадити нові європейські – дивіться у третій частині циклу «Ґазда».

У підсумковому випуску Вікна-новини від 17.05.2017 (22:00) також про пенсійну реформу, відкриття Каннського кінофестивалю, новий скандал із Дональдом Трампом та інші новини дня.

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 17.05.2017 (18:00)