Випуск від 18.05.2017 (18:00)

Вікна-Новини

Cьогодні у Вікнах: П’ятеро поранених вояків лише за останню добу! Російське терористичне військо більш ніж півсотні разів відкривало вогонь по українських позиціях.

У Запоріжжі поліціянти, яких викликали на сімейну сварку, зв’язали чоловікові руки і залишили на ніч у гаражі. На ранок родичи знайшли його вже мертвим.

Справа Януковича без Януковича. У Оболонському суді Києва чекали на відеоконференцію з екс-президентом, але вона не відбулася. Суд не захотів офіційно просити Росію про участь Януковича в процесі, а запропоновані судом варіанти відеодопиту не задовільнили адвокатів.

«Верховний Суд. Оновлення. Дія Остання». Уперше в історії України верховних суддів не призначають, а обирають у відкритому конкурсі, і тепер конкурс на фінішній прямій!

День пам’яті жертв депортації кримських татар. Вечір-реквієм на державному рівні триває у Національній опері.

Сучасна тренажерна зала та гральна зона для малечі. Енергоощадні технології та оновлення старих будівель. Це будні українського… села. Бо в ньому знають, як за нестачі власних коштів будувати в ногу з часом. У четвертій серії спецпроекту «Ґазда» село Росоша на Вінничині та тамтештній господар Володимир Сличук.

Ці та інші важливі новини у випуску Вікна-новини від 18.05.2017 (18:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 17.05.2017 (22:00)