Випуск від 19.06.2017 (18:00)

Вікна-Новини

Дітовбивство. На Прикарпатті водій збив дев’ятирічного хлопчика. Після наїзду дитину кинули в автомобіль і втекли. А вже пізніше тіло хлопчика знайшли біля річки. Вбивцею виявився старший солдат однієї з військових частин.

Суд над учителькою. У Харкові вчительку із тридцятирічним стажем звинувачують у тому, що та намагалася продати свою ученицю за 13,5 тисяч доларів. Поліція схопила жінку на гарячому. Свою вину вона не визнає, і карну справу вважає сфабрикованою.

Хроніка війни. За минулу добу на фронті поранено 6 воїнів на донецькому та приморському напрямках. Бойовики вели вогонь із заборонених мінометів. Дивіться пряме включення.

З лави запасних. В Запорожжі до строкової служби став перший загін офіцерів запасу. Кілька тижнів в області комісари шукали випускників вишів, що ознайомилися з військовою теорією і тепер готові до служби і за станом здоров’я і за сімейними обставинами. Таких знайшлося лише 35.

Атака на мусульман. В Лондоні фургон позбивав людей прямо біля мечеті. Трагедія сталася приблизно о 00:30 за місцевим часом. Один чоловік загинув, десятеро поранено. Всі постраждалі – члени мусульманської громади.

Львів під загрозою епідемій кишкових інфекцій. За словами начальника місцевого управління охорони здоров’я Володимир Зуб, таким високим ризик спалаху ще не був.

Золоті унітазики. У Дніпрі корупційний скандал довкола нового дитячого садочка, що звели за рахунок місцевого бюджету. Наразі усе приладдя перевіряють правоохоронці. Адже фірми, що приймали участь у тендері, закуповували товари за завищеними цінами.

Про ці та інші події дивіться у випуску Вікна-Новини від 19.06.2017 (18:00)

Дивитись онлайн Вікна-Новини від 16.06.2017 (22:00)