У Запоріжжі 7-річного хлопчика збила машина просто на зебрі

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Мати відпустила його від себе на кілька хвилин – у кіоск по шоколадку. Та він опинився в реанімації. В Запоріжжі 7-річного хлопчика просто на пішохідному переході збила машина. П’яний водій утік з місця пригоди.

Матір 7-річного Олексія картає себе, що під вечір відпустила сина у сусідній кіоск. Каже, хлопчик добре знав правила дорожнього руху – тож, переходив дорогу по зебрі, як його вчили. 

Альбіна Шаповалова, матір постраждалого:

Пошел в киоск за шоколадки, наступил на дорогу, он его там и сбил. Переходил пешеходный переход – и он его сбил.

Тут ніколи не було інтенсивного руху, кажуть місцеві. Але машина «Жигулі сімка» знесла хлопчика, тільки-но він зробив перший крок на дорогу. Водій навіть не зупинився. Швидку для дитини викликали перехожі. Вони ж і описали прикмети машини.

Правоохоронці знайшли злочинця вже за кілька годин. Ним виявився 27-річний безробітний. Він спокійно сидів в себе вдома. Розбиту машину заховав у гаражі.

Водія одразу повели до наркологів. Підозри міліції виправдались. У момент аварії водій машини був п’яним. Адже навіть після кількох годин після скоєного рівень алкоголю в крові був в п’ятеро більший від норми. 

Водій виправдовується – він пив. Але лише пиво. І то вдень. А ввечері вирішив проїхатися навкруги свого дому, аби прогріти двигун своєї «сімки».

Підозрюваний:

Выбегает маленький мальчик, и он выбежал, в сторону не смотрел, из-за машины сразу же на расстоянии 2 метров от машины, я остановиться не успел. Я испугался, ну и уехал с места происшествия. – Вы подходили к пострадавшему ребенку? – Нет, я увидел, что его подняли, он заплакал…

Нині 7-річний Олексійко відчайдушно хапається за життя. Йому вже зробили одну з операцій. Нині його підімкнено до апарату вентиляції штучних легенів.

Олег Великий, заступник головного лікаря 5-ї лікарні Запоріжжя:

Травма у него тяжелая, сочетанная. Это травма, когда повреждено многие системы, органы ребенок сейчас находится в отделении реанимации в тяжелом состоянии.

Матір Олексійка каже – горе-водій приходив до лікарні. Просив в неї пробачення. Та пробачити скаліченого сина чоловікові вона не змогла. Нині водія заарештували. Триває слідство.