У Верховній Раді визнали беззахисність медиків – готують законопроект

Вікна-Новини

Вікна 22:00
Електрошокер, газовий балончик, а на особливо небезпечні виклики – міліцейський супровід. Такі засоби безпеки обіцяли сьогодні урядовці медикам станцій швидкої допомоги.
Законопроект вже готується до затвердження у Верховній Раді. «Вікна» навідались до запорізької швидкої, звідки на свій останній виклик ї їхала загибла фельдшерка Марина Савоніна, та поцікавились чим після трагедії озброєні колеги загиблої.
У Верховній Раді визнають, українські медики беззахисні. І хочуть озброїти, в першу чергу, лікарів швидкої. Відповідний законопроект вже готується. 
Тетяна Бахтєєва, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я:
Работники именно скорой медицинской помощи должны иметь при себе или же это будут газовые баллоны, или электрошоковые средства, или же, возможно, обязательное сопровождение милиции, в то время, когда медики непосредственно знают, что этот вызов от человека, который находится на учете у психоневролога.
Над документом особисто працює голова комітету з питань охорони здоров’я. Каже, за кілька днів він буде готовий. Сподівається, законопроект без вагань підтримають.