Британський принц пройшов повз довгоногих красунь

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Принц на білому… мустангові. На такому літає Майкл Кентський та інші вершки британського суспільства. Поки в Україні триває візит клубу шанувальників старовинної авіації, свого шансу намагаються не проґавити довгоногі красуні. Вони влаштували справжнє полювання на принца. 
За кілька хвилин на летовище повинні прибути принц Британії з керівництвом держави. Маститі одноклубники принца з команди Air Squadron, що прибули для показу безцінних літаків часів Другої світової, вишикувались у затінку музейних літаків. Але всю увагу мільйонерів забирають на себе вони. Ці дівчата все життя мріяли про принця. І от-от їхня мрія має здійснитися.
Принц Майкл і віце-прем’єр Олександр Вілкул відкривають пам’ятний знак на честь прильоту загону Air Squadron. У цей час Ірина – на відстані випростаної руки, не може відірвати від принца очей.
Натомість принц Ірини не помічає і проходить повз, бо його серце зайняте.
Майкл Кентський, принц Великої Британії:
Это американский самолет называется мустанг был построен в 46 году я буду на борту по пути в Крым. Але знаєте, я помітив красу ваших дівчат!
Оксана та Ірина тішаться, кажуть, хоч цей принц – і не їхній, але свого обов’язково знайдуть.
У небо здіймається легендарний Мустанг, американський літак часів другої світової, коло стерна – один із найліпших французьких пілотів. Пролітає так, аж гай гуде. Тут таки – Як3, радянський літак, на якому виграно другу світову. Єдиний його примірник, що дійшов наших днів, повністю відреставровано британським коштом. 
Відлітавши над Києвом, Air Squadron уже завтра вирушить у небо, до Севастополя. Аби вшанувати британських вояків, що полягли у Кримську війну, аж сто п’ятдесят років тому.