У Сімферополі живе 82-річна жінка-магніт

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Ложку на лоба, праску на груди – й нумо танцювати. У Сімферополі живе жінка-магніт. Їй 82. Вона притягує до себе металеві предмети, і навіть ті, що їх магніт не бере. Диво-пенсіонерку бачили й «Вікна». 
Назвати Надію Іванівну звичайною пенсіонеркою просто неможливо – настільки вона весела, бадьора й життєрадісна. Більше як 40 років жінка пропрацювала вчителькою праці в школі-інтернаті. Її обожнювали діти, і педагоги – казали, що в неї особлива енергетика, яка допомагає відчувати себе ліпше. Тоді Надія Іванівна про свої здібності ще нічого не знала – а тепер про них знають усі околиці.
Надія Іванівна розповідає: 20 років тому побачила в газеті статтю про людину-магніта і її фотокартку з ложкою на лобі. Жартома притиснула ложку до власного чола – і та втрималась! Але самою ложкою справа не обмежилася – жінка збагнула, що може утримувати на собі одночасно з десяток. Тоді вирішила зробити світлину на згадку й пішла в фотоательє. Каже – фотограф від подиву і сміху ледь не луснув.
Магнітну майстерність Надія Іванівна вдосконалила. Нині легко утримує на грудях три старих залізних праски загальною вагою 7 кілограмів. І навіть танцює з ними. А залізячча – слухняно не ворушиться. Заради чистоти експерименту «Вікна» привезли Надії Іванівні власну праску, друшляк і дві ложки й запропонували ними скористатися.
Кримські медики добре знають дивовижну пенсіонерку і навіть кожен рік запрошують її взяти участь в акції до Дня здоров’я. Вона не відмовляється – їй подобається демонструвати свої здібності, радувати людей і своїм прикладом доводити, що 82 роки – це аж ніяк не старість. Проте розгадати її таємниці лікарі не беруться.
Утім, Надія Іванівна не намагається знайти пояснення своїм магнітним властивостям – вона ними просто насолоджується та тішить друзів і знайомих. А ще багато танцює, співає та вірші пише.