У Донецьку шахраї тримали пенсіонерів у заручниках і забирали квартири

Вікна-Новини

Вікна 22:00


Вони настільки хотіли заволодіти його квартирою, що тримали його у заручниках. У Донецьку орудує банда шахраїв. Ріелтор разом з подільниками силою вибивав квартири для продажу. Жертвами цих бізнесменів ставали одинокі пенсіонери. Злодії приходили до них у формі правоохоронців, а вони їм вірили. 
Професор місцевого університету, залишився просто неба – став жертвою шахраїв. Ті назвалися правоохоронцями. І розповіли, що на пенсіонера нібито полюють чорні ріелтори, хочуть одібрати квартиру. Пообіцяли старому захист, мовляв, на час розслідування – його сховають від злочинців. Пенсіонер добровільно на все зголосився. Його привезли на орендовану квартиру і силоміць там утримували.
Постраждалий:

Мне нельзя было выходить на улицу, и я не мог выйти, потому что изнутри квартира не открывалась, ключей у меня не было. Потом через некоторое время принесли какие-то депозиты, чтоб я их подписал а эти депозиты якобы с СБУ.
Насправді це були документи на житло. Під впливом байок псевдоправоохоронців, чоловік погодився продати свою оселю, навіть не підозрюючи про це.
Юрій Сєднєв, начальник Донецького міського управління міліції:

За этот период времени пока он проживал в Макеевке, они переоформили квартиру, переоформили земельный участок с дачным домиком, завладели его автотранспортом.
Наступною жертвою аферистів став ще один викладач, теж на пенсії. Він також має квартиру в центрі Донецька. Аферисти знову назвалися правоохоронцями. Сказали, що мають скарги від сусідів, начебто, що пенсіонер несе у помешкання мотлох. Дізнавшись, що пенсіонер живе сам, почали вимагати, аби той переписав майно на них. 
Юрій Сєднєв, начальник Донецького міського управління міліції:

Сначала попытались уговорами потом угрозами, в конечном итоге закончилось тем, что они платком с клофелином его усыпили, замотали в ковер и вынесли с квартиры, погрузили в машину и вывезли на съемную квартиру в Горловке.
З діда знущалися, били. Але той навідріз відмовлявся переписувати своє добро. Аби не втік, прив’язали до ліжка. Та найняли доглядача, який зрозумів, що вляпався в кримінал і побіг до міліції. Ув’язненого пенсіонера звільняли вже правоохоронці. Дід дав свідчення, і оперативники банду аферистів розшукали вже за тиждень. 
Це троє 30-річних хлопців. Усі з вищою освітою. Один із них затриманню аж зрадів. Каже, його силою змушували брати участь у злочинах. Не гребували бандитськими прийомами лиховісних 90-х. Чоловіка закопували в землю. 
Затриманий:

То чуть раскопают, то обратно закопают, сильнее все стало типать начало меня аж под землей, потом раскопали, сказали, хочешь жить – будешь делать то, что мы скажем.
Під час допиту затриманий розповів слідчим, про ще одного в’язня його банди. Донецького пенсіонера, якого тримали в Макіївці. Діда звільнили після 3-х місяців полону. 
Натепер відомо про 4 факти махінацій із нерухомістю, жертвами ставали інтелігентні люди, колишні викладачі вишів. Проти затриманих порушили карні справи за статтями «Здирництво» та «Шахрайство», що передбачає до 12 років позбавлення волі. 
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля