Відпочинок може бути фантастично дешевим – експерти

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Експерти кажуть, що полетіти в Париж за 8 євро, можливо. Та якщо знаєш, де шукати літнього відпочинку. Він може бути не тільки фантастично цікавим, а й фантастично дешевим. 
Рекламістка Саша повертається з роботи. В неї невдовзі відпустка. Тож їй украй необхідна болівійська віза. Удвох із чоловіком вони заробляють приблизно 2 тисячі доларів на місяць. 
Цього року вони вже каталися на лижвах в Індії, мандрували Непалом. Торік об’їздили Африку.
Саша згадує, що сафарі коштувало їм утричі дешевше, ніж мінімальне пропонування турагенцій. Бо вміють планувати. Наприклад, авіаквитки в Болівію купували рік тому за тисячу доларів. Нині ті самі коштують три п’ятсот. 
«Мое правило – это покупать заранее. Еще вариант – избегать общественного транспорта. В Европе дешевле взять машину на прокат на четверых», – каже мандрівниця Олександра Берзина.
Сучасна статистика – в Європі 70 відсотків людей самостійно в Інтернеті планують відпустки. В Україні – не більше за десять відсотків. Здебільшого, через страх. 
Останні цифри – Інтернет комерція в Україні зростає швидше, ніж у Європі. Тут вірять, те що розуміє Сашко з друзями – світ безмежний і доступний, збагне більшість українців.