Після інциденту з російськими прикордонниками вижив тільки один українець

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Лише один українець вижив після інциденту в Азовському морі, коли російський прикордонний катер протаранив і потопив українського човна. 
Олександру Федоровичу під час тарана уламок баркаса пробив легені. Учора його прооперували. Медики кажуть, одужуватиме ще якнайменше 2 тижні. 
«Що стосується громадянина України, який врятувався під час цього інциденту, то зараз він знаходиться в лікарні міста Єйськ, йому було зроблено операцію. Його стан здоров’я оцінюється як середньої тяжкості і ми очікуємо, що найближчим часом лікарі дадуть дозвіл на його транспортування в Україну. Його життю нічого не загрожує», – каже Євген Перебийніс,
замісник директора департаменту інформполітики МЗС України.
Нагадаємо, моторне судно з українцями вирушило в море позавчора й перетнуло кордон поблизу Довжанської коси. Його помітив російський патрульний катер. Розпочалася гонитва. Російські прикордонники протаранили човна з українцями. 
За версією російських ЗМІ все було навпаки. Українці самі пішли на таран російського корабля й перекинулися. Двоє чоловіків загинули. Ще двох шукають і нині. «Вікна» зустрілися з родинами мореплавців. Більше про це – дивіться у випуску о 22-й.