Трагедія в Азовському морі: знайшли тіла всіх 4 загиблих українців

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Знайшли тіло четвертого рибалки, що загинув в Азовському морі через зіткнення українського човна з катером російської прикордонної служби. Про це повідомили у вітчизняному МЗС. 
Під час пошукової операції у п’ятницю виявили тіло іще одного рибалки, що вважався зниклим без вісти. Таким чином загинуло 4 українці. 
Сергія Єрохіна та Євгенія Дудніка вже поховали. А тіла Дмитра Дорогана та Юрія Бойка поки лишаються в російському Єйську. 
Там же, після перенесеної операції на легенях, перебуває врятований Олександр Федорович. 
Тим часом, російські слідчі порушили кримінальну справу за статтею «Порушення правил кораблеводіння» та призначили судово-медичні експертизи тіл загиблих. 
Якщо винних у трагедії знайдуть, їм загрожує до 7 років позбавлення волі.
Нагадаємо, трагедія сталася 17-го липня. В Азовському морі човен з п’ятьма українськими рибалками зіткнувся з катером російської прикордонної служби. За словами прикордонників, вони переслідували рибалок, що незаконно перетнули кордон. Під час гонитви російське патрульне судно протаранило човен з українцями.
«Що стосується громадянина України, який перебуває в лікарні, то за інформацією лікарів і генконсула в Ростові на Дону, стан його здоров’я є задовільним і динаміка видужання позитивною. Поки що  рано говорити про його перевезення, але сподіваємось, що найближчим часом стан його здоров’я дозволить його повернути до України», – сказав Євген Перебийніс, в.о. директора департаменту інформполітики МЗС України.