У Британії судять 25-річного українця за теракти і вбивство

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Англійський суд почав розгляд справи проти 25-річного українця Павла Лапшина. Його підозрюють у вбивстві пенсіонера Мохамеда Саліма. А ще звинувачують у низці терористичних актів біля мечетей одразу в трьох містах. 
У те, що Павло Лапшин причетний до вбивства та тероризму не вірять ні рідні, ні сусіди.
Та правоохоронці іншої думки. Кажуть, хлопець раніше організовував вибухи на Батьківщині. Майже 3 роки тому дніпропетровець Павло Лапшин ледь не розвалив власної квартири. Студент металургійної академії змішував удома вибухові речовини. Тоді ніхто не постраждав, лише повилітали шибки, а проти хлопця уклали адміністративний протокол. 
Сам Лапшин відмовляється спілкуватися з українськими дипломатами.
«Посольство України у Лондоні не одноразово порушувало питання щодо організації зустрічі з Павлом Лапшиним. Наш консул надіслав кілька запитів щодо зустрічі, але досі ця зустріч не відбулася через те, як нам повідомили у британській поліції, що цей громадянин відмовився від такої зустрічі», – повідовляє Євген Перебийніс, директор департаменту інформполітики МЗС України.
Раніше повідомлялося, британська поліція у вибухах підозрює двох українських студентів. Та згодом одного з них відпустили. Нині він у справі лише свідок.