В Одесі через 25 років зустрілися зірки кінокомедії «Приморський бульвар»

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Зірки «Приморського бульвару» зустрілися на Приморському бульварі через 25 років, і разом переглянули чи не останню музичну комедію СРСР. 
На Ланжеронівському узвозі вони діляться особистими здобутками. Акторка Ольга Кабо рік тому в 44 народила другу дитину. Та в Одесі туристи й досі мають її за кіногіда Олену з «Приморського бульвару». 

«Скажите, как нам пройти отсюда до… Я говорю: не знаю. – Да как это вы не знаете! Вы же экскурсоводом работаете! Что же вы такая непрофессиональная», – сміється акторка Ольга Кабо.
Сашко Кузнецов майже одразу після «Приморського бульвару» чкурнув до Америки. Там працював актором, барменом, масажистом. Його радянський смайл у Голлівуді став ще більш сліпучим. Йому – 53. Та що далі – Кузнецов чимраз гарнішає й гарнішає. На відміну від Одеси.
Акторка Ганна Наза’єва в Одесі святкує подвійне свято: 25 років тому на зніманнях «Бульвару» вона закрутила курортний роман з режисером Олександром Полинниковим. 
Ще 14 років тому Наза’єва зіграла в стрічці Полинникова «Поживемо-побачимо». Тоді закляклу на холоді юну акторку режисер, аби зігріти, притис до грудей. Хтось зі знімальної групи зауважив: тепер ви мусите з нею одружитися.

«Я сказал не вопрос. Вот исполнится 18», – відповів режисер Олександр Полинников.
Їй було 18, йому 46, коли вони зустрілися на зніманнях «Приморського бульвару».
«Она приехала и говорит: Александр Николаевич, а мне 18 лет. – Ну я тебя поздравляю. – Она: и все? Вы что не помните? Вы же жениться обещали. – Я говорю: о! Ну шутя: жениться, так жениться. Поехали в Москву… Я думаю, ну это – шутка, сейчас девочка скажет, да ладно, я пошутила! Нет, идет. Отнесли ЗАГС заявление, все на полном серьезе. Я думаю, вот дурак старый, что я делаю…», – згадує режисер Олександр Полинников.
«Приморський бульвар» – фільм показовий з усіх боків. Він – передвістя кооперативного кіно, а ще жанру пострадянської «полунички». Адже за 90-х Олександр Полинников серед перших став фільмувати еротичні комедії та драми. А ще в «Бульварі» режисер показав, як треба знімати відеокліпи. 8 пісень на музику В’ячеслава Добриніна ще довго штурмували чарти. Текст хіта «Крапля в морі» Полинников замовляв поетові Симону Осіашвілі особисто.
«Песня нужна про Одессу. У девочки – горе. Поэтому капля в море, горе – это капля в море, все пройдет. Он говорит: все, все, все, все, тихо! И уехал домой. Капля в море, горе-море. И через два часа звонит мне и диктует текст песни», – розповідає режисер Олександр Полинников.
«Приморський бульвар» в кінематографічній Одесі, пригадують, фільмували спокійно.
«Одесситы довольно равнодушно проходили: ну, снимается кино, ну и шо такое? Мало ли тут шо-то снимают!», – каже режисер Олександр Полинников.

«Під час знімань лише одного разу довелося перекрити вулицю, коли знімали сцену зі скейтбордистами. На Ланжеронівський узвіз та Приморський бульвар подивитися на трюки зібралося пів-Одеси», – повідомляє журналістка Ольга Семак.
Із Риги до Південної Пальміри викликали цілу збірну СРСР зі скейтбордингу. А до того півроку Ганна Наза’єва тренувалася зі спортсменами в Москві.
«Вот Александр Николаевич любит там говорить, что я там несколько раз падала. Я не упала ни разу! Самое мое большое достижение – это я могла ехать и перепрыгивать со скейта на скейт и это я могла делать сама, реально!» – пишається акторка Ганна Наза’єва.
На Приморському бульварі скейтбордисти катаються завжди. 15-річний Сашко з друзями зізнаються, фільм «Приморський бульвар» їм нецікавий. Та видовищну сцену на скейтах вони знають і передивляються.
Вже 15 років Полинникова час від часу дозоляють: коли буде продовження комедії. Він каже, як знімати сучасний музичний фільм, знає, аби були гроші.