На День десантника п’яного переїхав Камаз

Вікна-Новини

Вікна 22:00

У Житомирі святкування Дня десантника обернулося трагедією. Чоловік напідпитку надер кропиви й поперся вітати радисток, коли його переїхав військовий Камаз. Та врочистості продовжили. 
На базі 95-ї окремої аеромобільної бригади, що в Житомирі, день відчинених дверей. Збираються десантники, ветерани й просто цивільний люд із дітьми. Настрій у всіх святково бадьорий. 
Урочиста програма розпочинається з показових виступів. Десантники вправно стріляють, знешкоджують бандитів та визволяють заручників. Перший тривожний дзвіночок – у перервах між виступами на плац вибігають діти збирати гільзи від набоїв без куль. Цієї миті знову лунають постріли. Перелякана малеча – дає драпака. 
Далі на арену виїжджає важка техніка. Раптом із натовпу на плац виривається чоловік, вочевидь напідпитку. Він хоче вручити радисткам букета з кропиви, а натомість потрапляє під колеса Камаза, завважки понад 4 тонни. Постраждалого відразу госпіталізували. Нині він у реанімації. Його стан тяжкий – численні переломи. А свято тут же продовжили. Танцями.
Радистки, що були в машині, кажуть – самі нічого зрозуміли. 
Через нещасний випадок керівник частини дістав догану. Він виправдовується – нібито запобігти трагедії було неможливо.
Наступного року житомирські військовики обіцяють на День десантника знову відчинити двері для всіх. Але тих, хто під мухою – на свято вже не пускатимуть.