У Криму актор Панін спровокував міжнародний скандал

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Російський актор Олексій Панін уславився в Криму. Він дав волю рукам і язикові і  спровокував міжнародний скандал. 
Панін втрапив у ДТП. За словами свідків машина його подруги зіткнулася з машиною алуштинського таксиста – кримського татарина. 
Начебто Панін почав із ним сваритися, дав йому ляпаса і обізвав. 
Одразу по тому заявив: «Він же хлопчик-татарин, от і дав йому трохи в пику». 
Зчинився справжній скандал. Оливи у вогонь додав сам актор. На запитання журналістів – чи не боїться він стати персоною нон-ґрата в Україні він відповів, що Крим – це взагалі не Україна. 
Пояснити Панінові ази географії взялося українське МЗС. Дипломати відповіли гнівною заявою. Навіть генеральний консул Росії в Криму назвав інцидент із таксистом ляпасом всій російській державі. 
А за фактом легких тілесних ушкоджень, завданих Паніним таксистові, порушили кримінальне провадження. Сьогодні увечері, перед виступом у Керчі, актор вибачився за скоєне.

«Вам неправильно все сказали. Я сказал не про татарский народ, я так же говорю про москвичей, которые жрут у себя и срут у себя. Давайте меня в Москву не пускать. Я пришел, чтобы извиниться. Просто ваш человек, который татарин, он повел себя не интеллигентно, и я ему в порыве страсти это сказал. Но это не имеет отношения к татарам», – пояснив Олексій Панін.