Україна отримала останні попередження від Росії

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Якщо Україна стане членом Євроспілки, то вона не буде партнером Росії. Таку заяву на телеканалі Росія-24 зробив радник президента Сергій Глазьєв. 
Можновладець пояснив, що наплив європейських товарів через український кордон змусить упровадити імпортні мита, а якщо ті не відповідатимуть стандартам, то це загрожує Україні вилученням із зони вільної торгівлі з Митною спілкою. 
Нагадаємо, говорити про наслідки підписання Україною угоди з ЄС, учора Миколу Азарова запросив до себе в заміську резиденцію Дмитро Медвєдєв. Розмовляли дві години, але про підсумки – ані пари з вуст. 
«Мы не понимаем, зачем Украина добровольно отдает свой суверенитет Брюсселю, отказываясь от сотрудничества с нами на преференциальных условиях, отказываясь по сути от участия в ТС. Это катастрофа для Украины и большой удар для нас, мы бы всеми силами хотели бы этого избежать», – сказав радник президента РФ Сергій Глазьєв.
У Брюсселі також попереджають Україну – вона має довести, що гідна асоціації з ЄС. Єврокомісар 
Штефан Ф’юле зазначив – Україна поступово виконує всі необхідні умови, але Спілка хоче бачити конкретний прогрес уже найближчими тижнями. 
Зокрема, щодо питань вибіркового правосуддя, поліпшення виборчого законодавства та бізнес-клімату. 
Секретар РНБО Андрій Клюєв, який представляв у Брюсселі українську делегацію, запевнив – Україна робить усе можливе, аби в листопаді підписати угоду.