Весь Київ рятує життя 4-місячного котеня, якого хтось викинув з балкона багатоповерхівки

Вікна-Новини

Вікна 18:00

В Києві розгорнули операцію з порятунку кошеняти. 4-місячну тваринку хтось викинув з балкона багатоповерхівки. Її підібрали небайдужі люди, коли вона стікала кров’ю і ледве дихала. Зараз Макс лежить у котячій реанімації та потроху починає нявчати. 
Маленькому сірому кошеняті – лише чотири місяці. Вже кілька днів як він у тяжкому стані перебуває у ветеринарній клініці. Щодня його навідує волонтер Павло Гушель. Саме він приніс лікарям скривавлену тварину. 
Павло каже, кошеня стікало кров’ю, не нявчало, тільки хрипіло. А температура його тіла ледве сягала 32 градусів. До порятунку тварини взялися ветеринари. Цілодобово волохатому пацієнтові робили крапельниці, уколи. 
У клініці кошеня отримало ім’я. Спочатку його називали пацієнт Х, потім додали ще один склад – тепер він Макс. Лікування коштує недешево, одних лише крапельниць на день роблять на 1000 гривень. Тож волонтери оголосили в соціальних мережах про збір коштів. І тепер Макса рятує увесь Київ.
Тим часом волонтери зараз розшукують людину, що могла вчинити так жорстоко.  А Макс не виправдав сподівання свого мучителя і з кожним днем почувається дедалі краще. Він ще не може сам ходити. Але іноді вже нявчить та залюбки смакує їжу із шприца.