У жахливій автокатастрофі загинула майже вся родина

Вікна-Новини

Вікна 18:00

В Запоріжжі в машині загинула майже вся родина. Вціліло лише двоє малят – 3-річний Євген та його 9-місячна сестричка Даринка. Нині вони в реанімації в украй тяжкому стані. Запорізькі медики борються за їхнє життя, і сподіваються, що по них прийдуть хоч якісь родичі. 
Життя дев’ятимісячної Даринки – на межі, її під’єднали до апарата штучної вентиляції легенів. Її 3-річний братик Євген тільки-но почав дихати самостійно. У дітей черепно-мозкові травми, численні перелами та садна. Вночі їх привезли до реанімації, після страшної автоаварії.
Тато й мама цих малят, а також їхня бабуся загинули вночі в тій самій аварії. Кермував 30-річний голова родини. Він – досвідчений шофер, водив запорізькі маршрутки. У ДАІ кажуть, чоловік розігнався на небезпечному узвозі й не вписався в різкий поворот дороги, вилетів із траси і врізався в електроопору. Після зіткнення від машини лишилася купа брухту. 
Комунальники вже встановили на місці аварії новий електроопір. Та нажахані місцеві кажуть – стовп, найпевніше, простоїть недовго. Цей злам дороги вони називають чорним. Тут часто гинуть люди. А бетонні стовпи на цій ділянці вже звично прикрашають поминальними вінками. 
Пані Наталя каже, сусіди мають намір звернутися до правоохоронців, щоб ті на вбивчій ділянці траси встановили хоча б якісь обмежувачі швидкості. Тим часом медики борються за життя двох малят. Прогнозів наразі не дають ніяких. Та сподіваються, що найближчим часом до них приїдуть хоча б далекі родичі.