Після скандалу оперну співачку Абдуліну не звільнили, але й медаль їй не світить

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Міністерство культури пригадає Абдуліній образливі висловлювання, якщо вона захоче отримати почесне звання заслуженої артистки.
Після гучного скандалу оперна співачка Катерина Абдуліна залишається працювати на своїй посаді в Національній опері. Про це заявив заступник міністра культури Віктор Балюрко. Пояснивши, що за свій ганебний вчинок, вона перепросила, а значить все зрозуміла. 
Нагадаємо, на своїй сторінці в одній із соціальних мереж, солістка Національної опери Абдуліна образила українські школи і всіх, хто там навчається. І дуже раділа, що віддала свою дитину до російської гімназії. За образливі висловлювання оперну діву націоналісти облили майонезом.
«Я не думаю, що вона буде звільнена з театру з ініціативи адміністрації , ну я думаю, що це справа адміністрації Національної опери. Я думаю, що це буде враховано при тому, якщо вона буде претендувати на якесь звання, і моральні якості при вручень і звань ми теж змушені враховувати», – повідомив  заступник міністра культури Віктор Балюрко.