У Луганську родини постраждалих у вибуху отримали компенсації по 15-20 тисяч

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Минув місяць, коли прогримів вибух у житловому домі в Луганську. Нині там тривають ремонтні роботи. Будівельники обіцяють до нового року поселити всіх. Того страшного дня загинуло двоє. Постраждало – 28-ро. З лікарні щойно виписали 12-річну дівчинку, стан якої був найтяжчим. Вона понад два тижні перебувала в комі.
Нині всередині працюють правоохоронці. Вони вже провели з півсотні експертиз. З’ясовують, що саме стало причиною вибуху. Серед версій – і вибухівка в одній із квартир, і витік побутового газу. 
Тим часом у самому аварійному під’їзді почалися ремонтні роботи. Будівельники укріплюють капітальні стіни. Працює бригада з 12-ох осіб – більше на об’єкт не допускають через загрози обвалу. Та будівельники запевняють – ідуть за графиком. Новий Рік луганці святкуватимуть уже у відремонтованих оселях. 
Із держбюджету на ліквідацію наслідків аварії виділили 17 мільйонів. Вони мають надійти в Луганськ до кінця тижня. Родини постраждалих уже отримали і перші компенсації. В середньому – по 15-20 тисяч. Люди скаржаться, що цих грошей на капітальні ремонти й заміну знищених меблів навряд чи вистачить. І сподіваються, що слідчі таки знайдуть винних у вибуху. Аби хоча б через суд змусити сплатити збитки.