У Києві володарі віників і пари змагалися в вправності

Вікна-Новини

Вікна 22:00

У Києві розпочався Кубок Європи з паріння. У прозорих лазнях, перед очима суддів і публіки моделі верещали та стогнали, бо їм було добре. 
З намету в лісі виходять ледь одягнені чоловік та жінка. Вони сяють від задоволення. 
Кубок Європи з лазерного спорту. Аніта – учасниця з Латвії. Зробити щасливим хлопця їй допомогли бадмінтон і плавання. До лазневого спорту був традиційніший. 
Змагання проходять так. Лазник заводить модель у прозору сауну. 15 хвилин із ним працює. Це обов`язкова програма. А судді оцінюють техніку та артистичність. Таке собі фігурне катання під час якого кричать. 
У наметі батько Микитки парить модель. Хлопчик це фільмує на телефон. Модель надриває горло.
Волання хлопця чули судді. Вони кажуть – то позитивно вплине на оцінку. Почули в ревищі правильні ноти. Батько Микити завершив виступ. Модель живий. 
На останньому чемпіонаті технічну перемогу віддали фінові. Але з сауни його довелося виносити, як і суперника росіянина. Той загинув на 8-й хвилині фінального двобою. Чемпіон теж потрапив у лікарню з опіками четвертого ступеня. Після того змагання зі спортивної сауни заборонили. 
Лікар Олександр таке рішення вітає. 
«Я противник, когда идет насилие над организмом. Если мы говорим о нацеленности на результат – человек жертвует частью здоровья – ни в коем случае», – каже лікар Олександр Різник.
Його часто викликають реанімувати людей у сауні. Він наголошує – ніяких саун і лазень без вимірювання тиску. 
Тиск у нормі. Алкоголю в крові нема. Операції останні півроку не було. Лазник пояснює, що робитиме. Розслабляючий масаж на кінець робочого тижня – без зайвого навантаження на організм. Модель не кричатиме.