Турок викрав 3-річного сина у мешканки Криму

Вікна-Новини

Вікна 22:00
 
25-річна мешканка Криму вже тиждень ллє сльози за своїм 3-річним сином. Вона каже, що його викрав батько – громадянин Туреччини, з яким вона розлучається. Тиждень тому він узяв хлопчика на прогулянку і зник. Жінка в розпачі і благає про допомогу.
Вже 7 днів Неллі місця собі не знаходить, саме стільки жінка не бачила свого сина та не чула його голосу. Усе, що від нього залишилося – численні світлини, малюнки та різноманітні іграшки.
Матері, дому та улюблених іграшок маленького хлопчика позбавив його власний батько – громадянин Туреччини. Неллі розповідає, після 4-х років вкрай нещасливого шлюбу жінка із сином повернулася зі Стамбулу до Криму та подала на розлучення. 
Чоловік благав її повернутися, та намарно. Втім, дівчина дозволяла йому бачитися із сином. У той день вона відпустила хлопчика на прогулянку із батьком. Тоді Неллі й гадки не мала, що бачить сина востаннє.
«Днем позвонил мне часа в 2-3, спросил: «Ты ко мне возвращаешься, мы же разводимся…» Я не ответила отрицательно, говорю: «Вечером привезешь, в шесть?» Он говорит: «Ладно, в девять привезу». И все, телефон выключил и больше на связь не выходил по сей день. Что с ребенком, тоже не знаю, где находится…», – розповіла мама Неллі Моїсеєва.
А наступної доби свекор повідомив Неллі по скайпу, що її чоловік та син вже у Туреччині. Дівчина благала дати їй почути голос сина, дозволити їй поговорити з чоловіком, але намарно. 
Дівчина не вірить, що зараз її син знаходиться в Туреччині, адже документи на дитину залишилися у неї, і дозволу на виїзд хлопчика за межі країни вона не давала, а без цього перетнути кордон неможливо. Всі спроби додзвонитися до батька дитини залишаються безрезультатними.
Вже тиждень сім’я Неллі живе як у страшному сні. Дуже переживає молодша сестра Неллі Яна – саме вона в той день з дозволу сестри передала маленького Еральпа в руки батька. 
Правоохоронці вже шукають зниклого хлопчика. У прокуратурі «Вікнам» розповіли – надіслали прикордонним та митним службам інформацію про те, що сталося, аби запобігти можливості незаконного перетину кордону батька з дитиною.
Тим часом Неллі та її рідні благають усіх, хто знає, де знаходиться хлопчик, відгукнутися на їхню біду. Дівчина ладна віддати усе, аби їй повернули дитину. 
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля