Працедавці вирішили переробити вузівські програми підготовки

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Роботодавці скаржаться, що в університетах готують людей, які їм не потрібні. На завод молодь приходить без потрібних навичок. Тож самі вирішили переписати вишівські програми підготовки. 
Джинси турецької якості будь-яких розмірів пропонує інженер-електрик Лариса. Їй, освіченій, на базарі є з ким поговорити. Половина продавців – дипломовані. Менеджер підприємств продає куртки, планує то кидати. Гаманцями торгує дипломована кухарка. 
В Україні діють 300 університетів. Для порівняння, у Франції – 20. І при тому українські компанії мають тисячі вакансій, які нема ким заповнити. 
«Бізнес йде в університети і диктує умови. Вони говорять прямим текстом – нас не влаштовує якість випускників, які приходять від вас. В університетів нема інших шляхів, як іти на зустріч бізнесу», – каже Ярослав Каплан, президент студентської організації.
Це презентації програми «Паспорт професії». Группа СКМ втомилася від необхідності з нуля навчати працівників. Разом з освітянами розробила програми з металургії, енергетики та журналістики. Чого треба вчити студентів, аби ті працювали на підприємствах групи. 
«В двадцатом веке все-таки это была экономика академических знаний. Не даром специалисты в своих отраслях были ходячими энциклопедиями. Сейчас образование 21 века это навеки работы с информацией. Искать, анализировать, убирать лишнее выделять главное… Социальные навыки. Коммуникация», – розповідає Наталя Ємченко, директор по зв’язкам з громадськістю групи СКМ.
Аби викладачі зрозуміли, чому саме такі вимоги, їх на місяць відрядили на виробництво. Наступні 2 роки мають навчати за новою програмою фахівців, які потрібні групі. Інженер може не знати державних стандартів, вони є в Інтернеті. Але має вміти планувати час, працювати в команді. Крім того має розуміти, які навички потрібні, аби отримати підвищення.
Англійці стали партнерами проекту. 
«У нас була морока така років 40 тому. Коли людей випускали з невірним набором знань. Ми вирішили від того і в нас підприємства вирішують, що має знати персонал. А не посадовці в міністерстві. Вони формують стандарти навчання з кожного фаху», – розповів Мартін Доул, директор британської ради в Україні.
Британець розповідає, в Англії учень може зайти в Інтернет і на спеціальному сайті подивитись – скільки до його майбутньої платні додадуть німецька мова, знання офісних програм чи права водія. Людина має знати задля чого вона вчиться, інакше кваліфіковані продавці на ринку. 
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля