Міліціонерів, які впустили Мельника, хочуть посадити на 5 років за неуважність

Вікна-Новини

Вікна 22:00

У Києві почали судити міліціонерів, яких прокуратура вважає винними у втечі ректора Мельника. Їм закидають не змову, не підкуп, а неуважність. 
Ректора Мельника, в минулому парламентаря, затримали за отримання хабара, і відпустили під домашній арешт. Він зняв електронного браслета. 
Про то тієї ж миті мали дізнатися міліціонери. Втім оперативна група цікавитися, що там сталося з браслетом, приїхала тільки наступного ранку, ректор уже кордон перетнув.
Прокуратура вважає, що змови не було, команду відпускати ректора згори не давали. Міліціонери коло пульта просто були неуважні. І за те мають відповісти. 5-ма роками позбавлення волі. Сьогодні було тільки попереднє слухання. По суті – за тиждень. 
«Я виконав всі свої обов’язки. До останнього пункту. ВСІ!! А далі хай суд вирішує. – Ви знайомі були з Мельником? – Бачив його на бігбордах», – відповів звинувачений Василь Вдовиченко.

«За гроші тут мова не іде. Тут говоримо, що вони не сумлінно віднеслися до своїх службових обов’язків», – сказав Андрій Матіяс, керівник відділу прокуратури Київщини.