Збитки після буревію на Львівщині оцінили в мільйон гривень

Вікна-Новини

Вікна 18:00

На Львівщині пронеслася сильна буря. Місто Самбір за лічені хвилини перетворилося на руїни. Повалено майже 80 дерев. Пошкоджено понад 35 житлових будинків. Двоє людей травмовано. Від електрики відключили райцентр та ще 7 населених пунктів довкола. 
Вчора у Самборі був такий шквальний вітер, що долав за секунду аж 25 метрів. Це у 4-5 разів потужніше ніж звичний осінній вітер. Через негоду травмувалися двоє людей. Частину Самбору та 7 сіл знеструмлено, майже у 20 місцях обірвалися дроти. Повалені дерева привалили 4 автомобілі.
Рятувальники оцінюють збитки у мільйон гривень. Завалено близько 80 дерев. Пошкоджено десятки людських осель, церква та десятки нежитлових будівель. Мешканці Самбора такого ще не бачили.
Усю ніч рятувальники розчищали завали. Продовжують і сьогодні. 

«Ті дані, які ми зібрали за ніч зараз не відповідають дійсності. Тому що люди звертаються – у когось більші збитки, у когось менші. Дані постійно уточнюються. Але на сьогоднішній день проїзд забезпечено, діти у школу пішли. В місті все гаразд», – повідомив Ігор Ущапівський, начальник управління реагування на надзвичайні ситуації.
Чиновники визначили: це надзвичайна ситуація місцевого рівня. А це значить, що наслідки будуть ліквідовуватися місцевим коштом. Та майстри на компенсацію не чекають. Вже латають діряві дахи.