У Макіївці вода з крану тече з мікромонстрами

Вікна-Новини

Вікна 18:00

У Макіївці замість води – опариші з-під крана. Їх у своїй ванні помітив пенсіонер. Ба більше – живність швидко розмножується, і вивести її майже неможливо. Чоловік перестав пити воду й викликав санстанцію. Але та допомогти нічим не може. 
Чоловік вранці зайшов до ванної кімнати і ледь не зомлів від огиди. Вода у ванні ожила і заюрмилася тисячами мікромонстрів. 
Воду у Макіївці дають за графіком: лише по кілька годин на добу, й то лише 4 дні на тиждень. Люди змушені запасатися водою наперед. Так було й цього разу. Леонід Довженко проживає у квартирі понад півстоліття. Запасся водою. А вже наступного ранку з ванни полізли вони.
Гидотна вода давно дошкуляє мешканцям, каже чоловік. Він не раз звертався до відповідних інстанцій та марно. І лише хробаки змусили місцевих комунальників таки перевірити водопровідні системи. Воду взяли на аналіз. Чи є у воді паразити, яких, правда, видно і неозброєним оком, перевіряє місцева санстанція. 
Представники водоканалу не розуміють, як у воду могли потрапити комахи. Адже скрізь встановлено фільтри. 
Припускають, що личинки комах могли потрапити у водогін із затопленого підвалу, звідти через шпарини у зношених трубах. Їх не міняли відколи звели будинок. 
Леонід Довженко чекає на результати аналізів води, їх санстанція надасть вже за 5 днів. Тоді і продовжить боротьбу із комунальниками за якість послуг. Сусіди пенсіонера не підтримали. Мешканці будинку вже давно махнули рукою на бездіяльність служб і самотужки замінили у власних квартирах труби та встановили на крани додаткові фільтри.