«Гопники, що отримали владу, змусять вас вірити в кожну їхню обіцянку», – депутат Аваков

Вікна-Новини

Вікна 22:00

Депутат від «Батьківщини» Арсен Аваков у своєму інтернет-блозі прокоментував розгромлення меморіальної дошки відомому вченому Юрієві Шевельову. Він назвав їх гопниками, а вони його – блакитним злодюжкою. 
Нагадаємо, вчора Харківська міськрада проголосувала за демонтування барельєфа, назвавши авторитетного мовознавця і професора Шевельова посіпакою нацистів. 
За півгодини невідомі молодики з сокирою та обценьками розтрощили дошку посеред білого дня. 
Колишній очільник Харківщини Аваков емоційно прокоментував дії своїх наступників – мера Геннадія Кернеса та керівника області Михайла Добкина. Останній із відповіддю не забарився і написав у Твіттер. 
«Гопники, що отримали владу, змусять вас вірити в кожну їхню обіцянку. І розтрощать будь-які сумніви – хоч сокирою, хоч молотом. Хоч по дошці, хоч по обличчю, хоч по принципах, хоч по вірі», – сказав Арсен Аваков, депутат партії «Батьківщина», колишній голова Харківської обладміністрації. 

«Аваков таврував ганьбою Харків та харків`ян. Це було сміливо. От тільки сам приїхати на сесію не зміг. Він, Аваков, ховрашок – ніби і є, але його ніхто не бачив. Запам`ятай, блакитний злодюжко, у тебе – не нардепівська недоторканність», – відповів Михайло Добкин, голова Харківської обладміністрації.