У Харькові люди волали від страху і просили зняти їх з канатки

Вікна-Новини

Вікна 18:00

У Харкові зупинилася канатна дорога й люди зависли над висотою, як п’ятиповерхівка. 
Близько сьомої вечора дорога зупинилася. На той момент каталися шестеро чоловік, принаймні, так кажуть доглядачі канатки. 
Далі версії очевидців та адміністрації різняться: спортсмени, що ввечері тренувалися у паркові, розповіли, що люди провисіли у повітрі близько двох годин. Дирекція ж парку стверджує: лишень 40 хвилин, й рятувальників вони не викликали, а справилися самотужки. 
«Качают кабины – видите, на опоре написано «раскачивать нельзя!», а они все-таки это делают, и вот это приводит к тому, что трос может сойти. Сошел трос, и повредило кабины. Их немного пожевало обшивку, мы будем рихтовать их», – відповів Володимир Дєдушек, керівник канатної дороги Харкова.
Людей, через яких, за версією адміністрації, сталася аварія, затримати не вдалося, вони нібито вискочили з висоти й розбіглися. Постраждалих немає, але відсьогодні харківська канатка зачинена, як кажуть робочі, на профілактику, але наймовірніше, триватиме вона аж до наступної весни. 
Атракціонові вже більше 40 років, й ось сьогодні місцеві урядовці вчергове заговорили про оновлення канатки, нові кабінки й реконструкцію.