33-річний офіцер віддав зібрані на його онколікування гроші дитячій лікарні

Вікна-Новини

Вікна 18:00

33-річний співробітник спецпідрозділу міліції «Грифон» думав, що помирає. Лікарі сказали – рак, остання стадія. Цей діагноз його просто ошелешив. Друзі кинулись одразу збирати гроші на лікування. Та вони йому не знадобились. Чоловік звернувся до білоруських лікарів, які сказали – він здоровий. 
У Владислава Тентюка торік малий син переніс онкологічну хворобу. Невдовзі чернігівські лікарі і йому поставили діагноз – рак четвертого ступеня.
«Один лікар сказав, а чого ти поїдеш туди перевірятися, он я знаю один хлопець їздив, їздив до Мінська і все одно помер», – розповідає співробітник «Грифона» Владислав Тентюк.
Втім, офіцер у таке не повірив і не прогадав. Білоруські медики спростували вбивчий вердикт. 
«Вирішив що кошти, які я отримав на лікування хвороби, повинні йти по цьому ж напрямку», – каже співробітник «Грифона» Владислав Тентюк. 
Гроші міліціонер віддав 4-м маленьким пацієнтам Чернігівської обласної дитячої лікарні. Один з них 15-річний Станіслав. Хлопчик, позбавлений батьківського піклування і як ніхто інший потребує підтримки.
Півроку дитина бореться із саркомою на нозі. Увесь цей час підліток намагається ще й не відставати від навчання, адже понад усе Стас хоче одужати і стати лікарем.
Вчинок міліціонера вразив дитячих лікарів. Владислава тут добре знають, і кажуть ці гроші для нього були б не зайвими, адже у капітана двоє дітей і немає навіть власного житла. 
«Це насправді вчинок офіцера, вчинок нормальної людини, на жаль, таких вчинків не зовсім багато і бажано б, щоб це зустрічалося набагато частіше», – відповів Сергій Ярмак, завідувач хірургічним відділенням дитячої лікарні.
На місцевих лікарів, котрі поставили неправильний діагноз, Владислав не ображається. Лише радить їм бути добрішими та більш професійними.
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити СТБ -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля