Компартія наполягає на референдумі, який покаже з ким бути Україні

Вікна-Новини

Вікна 18:00

Компартія вчергове зібралася, аби оголосити про початок збору підписів, якими змусили би ЦВК розпочати всенародне опитування. Лише референдум, за словами комуністів, має дати відповідь – з ким бути Україні. 
Збори щодо референдуму комуністи проводять вже вдруге за місяць. І вдруге без офіційних представників ЦВК, яким забороняє сюди приходити суд. 
«Ми запропонуємо прийняти політичну резолюцію відносно того, щоб дати оцінку і судам, і ЦВК їхній діяльності… А потім ми приступимо до збору підписів і будемо проводити народний референдум», – сказав лідер КПУ Петро Симоненко.
Збори тривають активно і гучно. Учасники голосують під патріотичні пісні, що їх ввімкнули у проєвропейському таборі. Під музичний супровід резолюцію як решту питань ухвалюють одноголосно. За годину учасники акції розходяться, аби продовжити агітувати за референдум та приєднання до Митного союзу у місцевих осередках. 
Вже за два місяці Україна має підписати у Вільнюсі угоду про асоціацію з ЄС. До цього часу комуністи сподіваються зібрати 3 мільйони підписів потрібних для проведення референдуму.